המחאה החברתית לישראל

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

התחבר

שכחתי את סיסמתי

Keywords

iron  poland  iptv  Sony  

התדרים של עידן פלוס

Sun Apr 30, 2017 6:17 pm by ofir_men

התדרים של עידן פלוס הם - אפיק 26 (תדר- 514MHz) במרכז, ואפיק 29 (תדר- 538MHz) בצפון , אלה הישנים ב DVB-T 
האפיקים החדשים שבניסוי הינם : אפיק 28 (תדר- 530MHz) במרכז , ו אפיק 32 (תדר- 562MHz) בצפון . אלה ב DVB-T2
בתדרים הישנים יש את ערוצי הטלויזיה - 2, 10, 1, 33, 99 …

[ Full reading ]
ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm by tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

המלצה לממיר איכותי

Thu Dec 03, 2015 5:00 pm by xanadoo

היי,
אני מעוניין לקנות ממיר איכותי עד 2000 שח שיתמוך בשיתוף כמובן.
תודה.

שמוש בצלחת ישנה של יס

Fri Nov 05, 2010 8:03 pm by davidh2

יש לי צלחת עם עינית של יס (אני מנותק מיס) שמחוברת לממיר. אני קולט טוב את הערוצים החופשיים בעיברית , המזרח התכון ועוד תחנת חדשות רוסית באנגלית.
האם ניתן בעזרת אותה עינית לקלוט לווין נוסף בעל תחנות חופשיות באנגלית?
אם כל …

[ Full reading ]
iptv האם יש שירות כזה גם בחינם או רק בתשלום שיש מה לראות

Wed Dec 10, 2014 6:58 am by tomer_1968

או חייב חבילה בתשלום  שהבנתי שזה יקר יחסית עלות הממיר והחבילה

קליטה באסטרא 2 ויורובירד

Tue Dec 09, 2014 9:56 pm by tomer_1968

מה ניתן לקלוט כיום עם צלחת מעולה ופיד מעולה כ200 ערוצים לפחות יש משהו פתוח ששווה לצפות בו או חבל על ההשקעה
ובאסטרא 1 נקלטות כ300תחנות ועד 400 תחנות יש שם משהו פתוח או פרוץ לא בשיתוף ששווה לצפות תודה

צלחת הפוכה איך מכוונים את הצלחת וה lnb

Mon May 19, 2014 7:43 am by tomer_1968

מעולם לא כיוונתי צלחת הפוכה זה נראה לי מסובך ולא נוח לעבודה אני צודק או שלהפוך את הצלחת למצב רגיל זה בקומה שמינית האם מומלץ בגלל הרוחות להשאר במצב זה תודה

הלווין אסטרא ב מעלות מזרח 23.5

Sun Apr 27, 2014 9:17 am by tomer_1968

האם נקלטים הערוצים sbs 6 ned 2 בתדר 11739
האם נקלטים הערוצים rtl 4 5 7 8 בתדר 11856
תודה

optibox gekko plus

Sat Apr 26, 2014 7:08 pm by charlibh

שלום לכם
יש ממיר optibox gekko plus לא של הקהילה
האם אני יכול לעדכן אותו ולרכוש שיתוף של הקהילה ?
יש לי הרבה פריזים ותקיעות
תודה

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

מי מחובר

בסך הכל ישנם 70 משתמשים מחוברים :: 2 רשומים, 0 חבויים ו -68 אורחים :: 2 Bots

francislebelge, moenn

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 312 בתאריך Sat Mar 17, 2012 9:51 pm

הפרוטוקלים של עסקת בזק-יס נחשפים: מי דאג לשאול אלוביץ'?

Share

oren4u
satworld forum member

Registration date : 21.06.17

הודעה by oren4u on Wed Jun 21, 2017 8:47 pm

כך התנהלו הדיונים המטרידים על רכישת yes - שסיבכו את בזק וראשיה בחקירה של רשות ני"ע. וגם: איך דאגה בזק לשאול אלוביץ' - ושכחה את בעלי המניות האחרים
http://www.themarker.com/markets/1.4192543
מתוך דה מרקר

רכישת yes היתה עסקת בעלי עניין - אלוביץ' נמצא משני צדי העסקה, כבעל השליטה בבזק וגם ב-yes. כדי להגן על בעלי מניות המיעוט במקרים כאלה, יוסד הנוהג של הקמת ועדה בלתי־תלויה. בוועדה היו חברים דירקטורים של בזק, אך נעדרו ממנו נציגיהם של בעלי השליטה ועובדי החברה. הוועדה נועדה לדמות ככל האפשר עסקה בתנאי שוק. רק הוועדה אמורה להחליט אם לבצע את העסקה או לא, ובאילו תנאים, ועליה להיות משוחררת מלחצים והשפעות.
חברי הוועדה שהוקמה לבחינת כדאיות עסקת בזק הם הדירקטורים החיצוניים יצחק אידלמן, מרדכי קרת ורו"ח טלי סימון.קרת התגלגל לתפקידו לאחר שכיהן כדירקטור בחברות פרטיות של אלוביץ', יורוקום ואינטרנט זהב. לאחר שפנה לאלוביץ' באופן אישי, הוא קיבל את התפקיד של דירקטור בבזק.

באחת הישיבות, כשאידלמן שאל את מנכ"לית בזק, סטלה הנדלר, "האם יש מקום לחשוב על יותר מבנק השקעות אחד?" היא ענתה: "לדעתי לא"

שני הבנקים שעשו עלינו את הרושם הטוב ביותר, מבחינת רלוונטיות, מוכנות, ניסיון ומחויבות, היו מורגן סטנלי ומריל לינץ'".
מריל לינץ' אף קיבל שיפוי מהחברה בעבור עבודתו, אף שהפסיקה בישראל קבעה כי הדבר הופך אותו למומחה שאינו בלתי־נגוע.

כמו כן מתברר כי מי שניהל את המשא ומתן עם מריל לינץ' היו נציגיה ועובדיה של בזק - יוכלמן, מזרחי, היועצת המשפטית של דירקטוריון בזק, עו"ד שירי שחם, ועו"ד אסף מסיקה

כששאל אחד מחברי הוועדה: "למה החלטתם להמליץ שאין מקום שהוועדה תיפגש עם דויטשה?", המשנה למנכ"ל בזק, שכלל לא היה אמור להשתתף בישיבה, השיב: "כולם, גם דויטשה, מקצועיים, מכירים את המטריה, ויש להם ניסיון בעסקות דומות, אבל המצגת והצוות שלהם היו פחות מרשימים בהשוואה למריל לינץ'".

אנשי אלוביץ' לוקחים חלק בדיוני הוועדה

לא רק המשנה למנכ"ל בזק השתתף בדיון — בניגוד למצופה מוועדה בלתי־תלויה — אלא גם בכירים נוספים בבזק: רמי נומקין, דירקטור בחברה; יוכלמן, מזכירת החברה — שהיא נציגה של בעל השליטה; והדירקטורים יהושע רוזנצוויג ואלדד בן משה, שמונו על ידי אלוביץ'

נומקין: "אם יש לנו תשתית מוכנה לטלוויזיה, למה אנחנו צריכים לקנות את yes?". אידלמן השיב לו: "זאת שאלה להנהלת בזק — אם נקנה את yes, אם צריך להמשיך להשקיע בתשתית". בפועל, נראה כי על שאלה זאת בדיוק היתה אמורה לענות הוועדה.

עורך דין אחד לשני הצדדים בעסקה

רוצה בה אוי אוי אוי 

shimigolan
SATWORLD SENIOR
SATWORLD SENIOR

Registration date : 23.06.17

Re: הפרוטוקלים של עסקת בזק-יס נחשפים: מי דאג לשאול אלוביץ'?

הודעה by shimigolan on Fri Jun 23, 2017 4:18 pm

זה השירים ששומעים במעשיהו ובנווה תרצה 
כדאי להתרגל לשירים האלה 
5 שנים חולפות מהר 
זה לא כזה נורא

השעה עכשיו היא Sun Jul 23, 2017 1:43 pm