המחאה החברתית לישראל

המחאה החברתית לישראל. מחזירים את המדינה לידי העם !

התחבר

שכחתי את סיסמתי

התדרים של עידן פלוס

Sun Apr 30, 2017 6:17 pm by ofir_men

התדרים של עידן פלוס הם - אפיק 26 (תדר- 514MHz) במרכז, ואפיק 29 (תדר- 538MHz) בצפון , אלה הישנים ב DVB-T 
האפיקים החדשים שבניסוי הינם : אפיק 28 (תדר- 530MHz) במרכז , ו אפיק 32 (תדר- 562MHz) בצפון . אלה ב DVB-T2
בתדרים הישנים יש את ערוצי הטלויזיה - 2, 10, 1, 33, 99 …

[ Full reading ]
ממיר המאפשר קליטת כל הערוצים הפרוצים כיום ללא שיתןף

Sat Jul 19, 2014 2:15 pm by tomer_1968

איזה ממירים קיימים  התומכים בקליטת הערוצים הפרוצים כיום   האם קיוב קפה למשל תומך בכך תודה
צריך לקנות ממיר HD

המלצה לממיר איכותי

Thu Dec 03, 2015 5:00 pm by xanadoo

היי,
אני מעוניין לקנות ממיר איכותי עד 2000 שח שיתמוך בשיתוף כמובן.
תודה.

שמוש בצלחת ישנה של יס

Fri Nov 05, 2010 8:03 pm by davidh2

יש לי צלחת עם עינית של יס (אני מנותק מיס) שמחוברת לממיר. אני קולט טוב את הערוצים החופשיים בעיברית , המזרח התכון ועוד תחנת חדשות רוסית באנגלית.
האם ניתן בעזרת אותה עינית לקלוט לווין נוסף בעל תחנות חופשיות באנגלית?
אם כל …

[ Full reading ]
iptv האם יש שירות כזה גם בחינם או רק בתשלום שיש מה לראות

Wed Dec 10, 2014 6:58 am by tomer_1968

או חייב חבילה בתשלום  שהבנתי שזה יקר יחסית עלות הממיר והחבילה

קליטה באסטרא 2 ויורובירד

Tue Dec 09, 2014 9:56 pm by tomer_1968

מה ניתן לקלוט כיום עם צלחת מעולה ופיד מעולה כ200 ערוצים לפחות יש משהו פתוח ששווה לצפות בו או חבל על ההשקעה
ובאסטרא 1 נקלטות כ300תחנות ועד 400 תחנות יש שם משהו פתוח או פרוץ לא בשיתוף ששווה לצפות תודה

צלחת הפוכה איך מכוונים את הצלחת וה lnb

Mon May 19, 2014 7:43 am by tomer_1968

מעולם לא כיוונתי צלחת הפוכה זה נראה לי מסובך ולא נוח לעבודה אני צודק או שלהפוך את הצלחת למצב רגיל זה בקומה שמינית האם מומלץ בגלל הרוחות להשאר במצב זה תודה

הלווין אסטרא ב מעלות מזרח 23.5

Sun Apr 27, 2014 9:17 am by tomer_1968

האם נקלטים הערוצים sbs 6 ned 2 בתדר 11739
האם נקלטים הערוצים rtl 4 5 7 8 בתדר 11856
תודה

optibox gekko plus

Sat Apr 26, 2014 7:08 pm by charlibh

שלום לכם
יש ממיר optibox gekko plus לא של הקהילה
האם אני יכול לעדכן אותו ולרכוש שיתוף של הקהילה ?
יש לי הרבה פריזים ותקיעות
תודה

RSS feeds

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Poll

מי מחובר

בסך הכל ישנם 75 משתמשים מחוברים :: 0 רשומים, 0 חבויים ו -75 אורחים :: 2 Bots

אין

המספר הרב ביותר של משתמשים מחוברים אי פעם היה 312 בתאריך Sat Mar 17, 2012 9:51 pm

הם נתניהו שיקר לגבי שאול אלוביץ' "חברות ארוכת שנים" ואנחנו מקיימים פגישות משפחתיות תקופתיות • נתניהו אחרי שנחשפה פרשת בזק: אני ואלוביץ' לא חברים, ידידים ולא מעבר

Share

aviataroz
satworld forum member

Registration date : 16.07.17

הם נתניהו שיקר לגבי שאול אלוביץ' "חברות ארוכת שנים" ואנחנו מקיימים פגישות משפחתיות תקופתיות • נתניהו אחרי שנחשפה פרשת בזק: אני ואלוביץ' לא חברים, ידידים ולא מעבר

הודעה by aviataroz on Sun Jul 16, 2017 3:44 pm

נתניהו: לי ולשאול אלוביץ' "חברות ארוכת שנים" ואנחנו מקיימים פגישות משפחתיות תקופתיות • נתניהו אחרי שנחשפה פרשת בזק: אני ואלוביץ' לא חברים, ידידים ולא מעבר
נתניהו הוא ראש ממשלה שקרן ולא אמין שמאמין גם בשקריו .
נתניהו מעולם לא היה חבר של אלוביץ
ב 2011 המחאה החברתית וואלה פרסם כתבות חמורות על נתניהו
אלוביץ התנגד בכל כוחו לנתניהו
רק כאשר המחאה התלבשה על אלוביץ ב 2011 
אלוביץ רץ להעסיק את דפנה ליף בוואלה בכדי שפעילי המחאה לא יתלבשו עליו 
ואז נתניהו חש לעזרתו לאח שהבין שהטייקון בבעיה עם המחאה וגם כלכלכית 
כבר א לאלוביץ היו בעיות חמורות מבינה פננסית הוא היה בועה יותר גרוע מנוחי דנקנר 
אחרי שאלוביץ חצה את הקווים לעבר נתניהו 
וואלה החל לפרסם כתבות מחמיאות לטובת נתניהו 
היום כאשר אלוביץ מסובך עד העצם וכנראה יבלה 0 שנות מאסרמאחורי סורג ובריח ויפשוט רגל אם יורשע ויועמד לדין 
על סמך המומחים והפרשנים המשפטים לכאורה
עכשיו כשנתניהו בדק מה  קורה עם אלוביץ הוא החליט לנתק כל מגע אתו ואף הקדיש אותו כקרבן לתקשורת 
אלוביץ שהיה לו חשבו ארוףך עם RGE וערוץ 10 וגם עם פרטנר וחיים סבן וחברת החשמל 
כל אלה לא חסו עליו והוא נכתש דק דק
אבל מה שיפיל את אלוביץ זה המעשים הפלילים שאותם9 בציע במוד ידיו ועכשיו הוא לוקח אחריות על מעשיו
אלוביץ מתחיל הלבין מי זה ביבי האמיתי ואך הוא פועל
בזמן אמת הוא נטש אותו כמו כלב 
כמה אופייני לנתנהו לפעול ככה 
כל חבריו ומסביבו נפלו כמו זבובים 
עוד חייל אמין ונאמן לנתניהו נפל כמו זבוב 
נתניהו לא מבין כמה מצבו חמור 
כל חייליו נופלים אחד אחד ואחד אחרי השני כמו חיילים בקרב 
בסוף הם מגיעים אליו 
הוא כפוליטקאי משופשף וספנר מקצועי יכול להריח את ננשיפות שלהם
הלחץ עושה את שלו ביבי תחת לחץ קורס 
לחץ לחץ לחץ ואין ביבי 

http://www.the7eye.org.il/256359
מתוך העין השביעית אורן פרסיקו 

"יחסי ידידות ולא מעבר לזה"? זה לא מה שנתניהו טען בעבר. בחודש נובמבר האחרון הגיש נתניהו תשובה לעתירה של עו"ד שחר בן-מאיר, אשר דרש לקבל ממשרד ראש הממשלה מידע על הפגישות שערך נתניהו עם אלוביץ'. נתניהו סירב כמובן למסירת המידע והעמיד את סירובו על הגנת הפרטיות.
באמצעות בא-כוחו עו"ד דוד שמרון (שנחקר בימים אלה בפרשה אחרת), טען אז ראש הממשלה כי בינו לבין אלוביץ' קיימת "חברות ארוכת שנים, השוררת בין השניים ובנות זוגם".
בהמשך כתב התשובה נכתב מטעם נתניהו כי "חברות זו עם המשיב 3 [אלוביץ'] קיימת מזה כשני עשורים וכמו כל חברות בין בני אדם מתוחזקת היא על ידי פגישות תקופתיות בהשתתפות ראש הממשלה, המשיב 3, נשותיהם ואחרים". בדברי הסיכום של כתב התשובה הוגדר אלוביץ' כ"רעו וחברו האישי [של נתניהו] מזה כ-20 שנה".
https://www.facebook.com/Netanyahu/posts/10154809829962076
עוד פייק ניוז, עוד ניסיון סרק לייצר פרשייה יש מאין נגד ראש הממשלה.

רה״מ לא הסתיר שום דבר. יחסיו עם מילצ׳ן היו ידועים לכל. ביחס לאלוביץ׳ היו לו יחסי ידידות ולא מעבר לזה, אך כשהדבר הועלה על ידי היועמ״ש, רה״מ פעל על פי ההנחיות וההוראות שניתנו לו. כל ההחלטות שהתקבלו על ידו ביחס לשוק התקשורת, גם לפני כן, היו אך ורק בהתאם להמלצות של גורמים מקצועיים, כשטובת הציבור בלבד עומדת לנגד עיניו.
הבעיה של נתניהו בפרשת בזק ואלביץ שבכל מקרה מבצ הוא מוסבך עמוק ויתכן והוא יוזמן לחקרה מקפה בקרוב לאחר שהועץ המשפטי לממשלה יורה על כך

http://www.the7eye.org.il/206094

http://www.the7eye.org.il/wp-content/uploads/2017/07/%D7%9B%D7%AA%D7%91-%D7%AA%D7%A9%D7%95%D7%91%D7%94-%D7%9E%D7%98%D7%A2%D7%9D-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%99%D7%91-2.pdf

http://www.the7eye.org.il/224642
[size=78]חומר רכילותי וספקולטיבי[/size]

נתניהו: הניסיון להתחקות אחר קשרי עם טייקון תקשורת גדול הוא פגיעה בדמוקרטיה, ניסיון לחבל בעבודת הממשלה וגם כפיות טובה

[size=78]בלשכת רה"מ הקו תפוס[/size]

עתירת חופש מידע: נתניהו, חשוף פרטים על מערכת היחסים שלך עם שאול אלוביץ', בעל השליטה ב"בזק" וב"וואלה"

השעה עכשיו היא Tue Sep 19, 2017 2:46 pm